WHC75RFET
OhmiteOhmite
WHC75RFET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHC75RFET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 75 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC75RFET.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC75RFET
Številka dela WHC75RFET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 75 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5843 pcs Podatkovni list WHC75RFET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)