ND3FR10B-R
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FR10B-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3FR10B-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3FR10B-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3FR10B-R
Številka dela ND3FR10B-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15786 pcs Podatkovni list ND3FR10B-R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Cut Tape (CT)
Druga imena 360-3295-1
ND3FR10B-R-ROCT
ND3FR10B-R-ROCT-ND
ND3FR10B-RCT-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.320" (8.13mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.220" (5.59mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 20,000 Steps natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper