ND3FC16H-R
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FC16H-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3FC16H-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3FC16H-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3FC16H-R
Številka dela ND3FC16H-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16936 pcs Podatkovni list ND3FC16H-R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.050" (1.27mm), Half Pakiranje Cut Tape (CT)
Druga imena ND3FC16H-R-ROCT
ND3FC16H-R-ROCT-ND
ND3FC16H-RCT
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.320" (8.13mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.316" (8.03mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 20,000 Steps natančen opis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper