ND3FR10P-R
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FR10P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3FR10P-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3FR10P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3FR10P-R
Številka dela ND3FR10P-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28205 pcs Podatkovni list ND3FR10P-R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ND3FR10P-R-RO
ND3FR10P-R-RO-ND
ND3FR10P-R-ROTR-ND
ND3FR10P-RTR
ND3FR10PR
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.320" (8.13mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.220" (5.59mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 20,000 Steps natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper