ND3FR16B-R
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3FR16B-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3FR16B-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3FR16B-R
Številka dela ND3FR16B-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24505 pcs Podatkovni list ND3FR16B-R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ND3FR16B-R-RO
ND3FR16B-R-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.320" (8.13mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.220" (5.59mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 20,000 Steps natančen opis Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper