MXLSMLJ30A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ30A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ30A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ30A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ30A
Številka dela MXLSMLJ30A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7660 pcs Podatkovni list MXLSMLJ30A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12579
1086-12579-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ28CA
MXLSMLJ28CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Na zalogi: 7317 pcs
Prenesi: MXLSMLJ28CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ30AE3
MXLSMLJ30AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB