MXLSMLJ33A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ33A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ33A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ33A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ33A
Številka dela MXLSMLJ33A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7729 pcs Podatkovni list MXLSMLJ33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12583
1086-12583-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ36AE3
MXLSMLJ36AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Na zalogi: 7846 pcs
Prenesi: MXLSMLJ36AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ33AE3
MXLSMLJ33AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB