MXLSMLJ36AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ36AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ36AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ36AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ36AE3
Številka dela MXLSMLJ36AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7846 pcs Podatkovni list MXLSMLJ36AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12588
1086-12588-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Zmogljivost @ Pogostost -