MXLSMLJ26CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ26CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ26CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ26CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ26CA
Številka dela MXLSMLJ26CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7346 pcs Podatkovni list MXLSMLJ26CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28.9V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 26V Napetost - razčlenitev DO-214AB
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 71.2A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12573
1086-12573-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLJ26CA
Opis TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V