MXLSMLJ28A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ28A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ28A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ28A
Številka dela MXLSMLJ28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8126 pcs Podatkovni list MXLSMLJ28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12575
1086-12575-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MXLSMLJ28AE3
MXLSMLJ28AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB