MXLSMLJ130AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ130AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ130AE3
Številka dela MXLSMLJ130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7714 pcs Podatkovni list MXLSMLJ130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12520
1086-12520-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A Zmogljivost @ Pogostost -