MXLSMLJ12A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ12A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ12A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ12A
Številka dela MXLSMLJ12A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6551 pcs Podatkovni list MXLSMLJ12A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12515
1086-12515-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ12AE3
MXLSMLJ12AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB