MXLSMLJ12AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ12AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ12AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ12AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ12AE3
Številka dela MXLSMLJ12AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6716 pcs Podatkovni list MXLSMLJ12AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12516
1086-12516-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ120CA
MXLSMLJ120CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Na zalogi: 6541 pcs
Prenesi: MXLSMLJ120CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ120A
MXLSMLJ120A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Na zalogi: 6653 pcs
Prenesi: MXLSMLJ120A.pdf
RFQ
MXLSMLJ12A
MXLSMLJ12A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB