MXLSMLJ13A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ13A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ13A
Številka dela MXLSMLJ13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7871 pcs Podatkovni list MXLSMLJ13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12523
1086-12523-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A Zmogljivost @ Pogostost -