MXLSMLG43A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG43A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG43A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG43A
Številka dela MXLSMLG43A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6547 pcs Podatkovni list MXLSMLG43A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12411
1086-12411-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLG43CA
MXLSMLG43CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO215AB
Na zalogi: 5977 pcs
Prenesi: MXLSMLG43CA.pdf
RFQ
MXLSMLG45CA
MXLSMLG45CA
Opis: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB
Na zalogi: 6473 pcs
Prenesi: MXLSMLG45CA.pdf
RFQ
MXLSMLG43AE3
MXLSMLG43AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB