MXLSMLG40CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG40CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG40CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG40CA
Številka dela MXLSMLG40CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6461 pcs Podatkovni list MXLSMLG40CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 44.4V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 40V Napetost - razčlenitev SMLG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 46.4A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12409
1086-12409-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLG40CA
Opis TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V