MXLSMLG45CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG45CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG45CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG45CA
Številka dela MXLSMLG45CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6473 pcs Podatkovni list MXLSMLG45CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 50V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 45V Napetost - razčlenitev SMLG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 41.2A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12417
1086-12417-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLG45CA
Opis TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72.7V