MXLSMLG45AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG45AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG45AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG45AE3
Številka dela MXLSMLG45AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7054 pcs Podatkovni list MXLSMLG45AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12416
1086-12416-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLG43AE3
MXLSMLG43AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Na zalogi: 7208 pcs
Prenesi: MXLSMLG43AE3.pdf
RFQ
MXLSMLG43A
MXLSMLG43A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 6547 pcs
Prenesi: MXLSMLG43A.pdf
RFQ
MXLSMLG45A
MXLSMLG45A
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB