MXLLCE54AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE54AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE54AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE54AE3
Številka dela MXLLCE54AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6179 pcs Podatkovni list MXLLCE54AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10208
1086-10208-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz