MXLLCE54A
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE54A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE54A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE54A
Številka dela MXLLCE54A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6216 pcs Podatkovni list MXLLCE54A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10207
1086-10207-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLLCE51A
MXLLCE51A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1
Na zalogi: 6041 pcs
Prenesi: MXLLCE51A.pdf
RFQ
MXLLCE45A
MXLLCE45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Na zalogi: 5489 pcs
Prenesi: MXLLCE45A.pdf
RFQ
MXLLCE54AE3
MXLLCE54AE3
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1