MXLLCE51A
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE51A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE51A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE51A
Številka dela MXLLCE51A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6041 pcs Podatkovni list MXLLCE51A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10205
1086-10205-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz