MXLLCE60AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE60AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE60AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE60AE3
Številka dela MXLLCE60AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6063 pcs Podatkovni list MXLLCE60AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10214
1086-10214-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz