MXLLCE7.5AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE7.5AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE7.5AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE7.5AE3
Številka dela MXLLCE7.5AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6381 pcs Podatkovni list MXLLCE7.5AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10220
1086-10220-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLLCE64AE3
MXLLCE64AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V CASE-1
Na zalogi: 5303 pcs
Prenesi: MXLLCE64AE3.pdf
RFQ
MXLLCE7.5A
MXLLCE7.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
Na zalogi: 5868 pcs
Prenesi: MXLLCE7.5A.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 75V 121V CASE-1