MSMLG33CA
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG33CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG33CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG33CA
Številka dela MSMLG33CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28752 pcs Podatkovni list MSMLG33CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8849
1086-8849-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A