MSMLG33A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG33A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG33A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG33A
Številka dela MSMLG33A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39261 pcs Podatkovni list MSMLG33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8847
1086-8847-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Zmogljivost @ Pogostost -