MSMLG30CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG30CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG30CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG30CA
Številka dela MSMLG30CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28401 pcs Podatkovni list MSMLG30CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8845
1086-8845-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG33A
MSMLG33A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Na zalogi: 39261 pcs
Prenesi: MSMLG33A.pdf
RFQ
MSMLG30CAE3
MSMLG30CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB