MSMLG36A
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG36A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG36A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG36A
Številka dela MSMLG36A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37744 pcs Podatkovni list MSMLG36A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8851
1086-8851-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Zmogljivost @ Pogostost -