MSMLG36CA
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG36CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG36CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG36CA
Številka dela MSMLG36CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28875 pcs Podatkovni list MSMLG36CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8853
1086-8853-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG36A/TR
MSMLG36A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 28549 pcs
Prenesi: MSMLG36A/TR.pdf
RFQ
MSMLG40A
MSMLG40A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Na zalogi: 34774 pcs
Prenesi: MSMLG40A.pdf
RFQ
MSMLG36CAE3
MSMLG36CAE3
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB