MSMBG16A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG16A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG16A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG16A
Številka dela MSMBG16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 79629 pcs Podatkovni list MSMBG16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7849
1086-7849-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG16CAE3
MSMBG16CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Na zalogi: 70271 pcs
Prenesi: MSMBG16CAE3.pdf
RFQ
MSMBG160AE3
MSMBG160AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Na zalogi: 94624 pcs
Prenesi: MSMBG160AE3.pdf
RFQ
MSMBG16AE3
MSMBG16AE3