MSMBG170A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG170A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG170A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG170A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG170A
Številka dela MSMBG170A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 81000 pcs Podatkovni list MSMBG170A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7853
1086-7853-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG170CAE3
MSMBG170CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO215AA
Na zalogi: 75371 pcs
Prenesi: MSMBG170CAE3.pdf
RFQ
MSMBG16CA
MSMBG16CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Na zalogi: 78588 pcs
Prenesi: MSMBG16CA.pdf
RFQ
MSMBG170AE3
MSMBG170AE3