MSMBG17AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG17AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG17AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG17AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG17AE3
Številka dela MSMBG17AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 84925 pcs Podatkovni list MSMBG17AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7858
1086-7858-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A Zmogljivost @ Pogostost -