MSMBG160A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG160A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG160A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG160A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG160A
Številka dela MSMBG160A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 96477 pcs Podatkovni list MSMBG160A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7845
1086-7845-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A Zmogljivost @ Pogostost -