MSMBG160AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG160AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG160AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG160AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG160AE3
Številka dela MSMBG160AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 94624 pcs Podatkovni list MSMBG160AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7846
1086-7846-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG160CAE3
MSMBG160CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Na zalogi: 65752 pcs
Prenesi: MSMBG160CAE3.pdf
RFQ
MSMBG16CA
MSMBG16CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Na zalogi: 78588 pcs
Prenesi: MSMBG16CA.pdf
RFQ
MSMBG160A
MSMBG160A