MSMBG13A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG13A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG13A
Številka dela MSMBG13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 83051 pcs Podatkovni list MSMBG13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7829
1086-7829-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A Zmogljivost @ Pogostost -