MSMBG130AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG130AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG130AE3
Številka dela MSMBG130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74391 pcs Podatkovni list MSMBG130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7826
1086-7826-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG13A
MSMBG13A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA