MSMBG130A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG130A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG130A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG130A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG130A
Številka dela MSMBG130A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 91139 pcs Podatkovni list MSMBG130A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7825
1086-7825-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Zmogljivost @ Pogostost -