MSMBG14A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG14A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG14A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG14A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG14A
Številka dela MSMBG14A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 94218 pcs Podatkovni list MSMBG14A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7833
1086-7833-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Zmogljivost @ Pogostost -