CDLL0.5A40
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.5A40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDLL0.5A40
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA
Podatkovni listi: CDLL0.5A40.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CDLL0.5A40
Številka dela CDLL0.5A40 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3225 pcs Podatkovni list CDLL0.5A40.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev DO-213AA Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F 50pF @ 0V, 1MHz Polarizacija DO-213AA
Druga imena 1086-1087
1086-1087-MIL
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDLL0.5A40
Razširjen opis Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount DO-213AA Konfiguracija diode 10µA @ 40V
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO213AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 650mV @ 500mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 125°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDLL1A30
CDLL1A30
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO213AB
Na zalogi: 41371 pcs
Prenesi: CDLL1A30.pdf
RFQ
CDLL1A60
CDLL1A60
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB