CDLL0.2A30
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.2A30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDLL0.2A30
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO213AA
Podatkovni listi: CDLL0.2A30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CDLL0.2A30
Številka dela CDLL0.2A30 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO213AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3501 pcs Podatkovni list CDLL0.2A30.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 200mA
Napetost - razčlenitev DO-213AA Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odpornost @ Če, F 50pF @ 0V, 1MHz Polarizacija DO-213AA
Druga imena 1086-1083
1086-1083-MIL
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDLL0.2A30
Razširjen opis Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount DO-213AA Konfiguracija diode 5µA @ 30V
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO213AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500mV @ 200mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 125°C