CDLL0.5A30
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.5A30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDLL0.5A30
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 500MA DO213AA
Podatkovni listi: CDLL0.5A30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CDLL0.5A30
Številka dela CDLL0.5A30 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 500MA DO213AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6811 pcs Podatkovni list CDLL0.5A30.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev DO-213AA Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F 50pF @ 0V, 1MHz Polarizacija DO-213AA
Druga imena 1086-1086
1086-1086-MIL
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDLL0.5A30
Razširjen opis Diode Schottky 30V 500mA Surface Mount DO-213AA Konfiguracija diode 10µA @ 30V
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 500MA DO213AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 650mV @ 500mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 125°C