CDLL1A60
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL1A60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDLL1A60
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB
Podatkovni listi: CDLL1A60.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CDLL1A60
Številka dela CDLL1A60 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5689 pcs Podatkovni list CDLL1A60.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1A
Napetost - razčlenitev DO-213AB Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F 0.9pF @ 5V, 1MHz Polarizacija DO-213AB, MELF
Druga imena 1086-1092
1086-1092-MIL
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDLL1A60
Razširjen opis Diode Schottky 60V 1A Surface Mount DO-213AB Konfiguracija diode 100µA @ 60V
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 690mV @ 1A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60V Capacitance @ Vr, F -