APT22F80S
MicrosemiMicrosemi
APT22F80S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT22F80S
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 22A D3PAK
Podatkovni listi: APT22F80S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT22F80S
Številka dela APT22F80S Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 800V 22A D3PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8698 pcs Podatkovni list APT22F80S.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D3Pak
Serija POWER MOS 8™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 430 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 625W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4595pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V natančen opis N-Channel 800V 23A (Tc) 625W (Tc) Surface Mount D3Pak
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 23A (Tc)