APT22F100J
MicrosemiMicrosemi
APT22F100J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT22F100J
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 23A SOT-227
Podatkovni listi: 1.APT22F100J.pdf2.APT22F100J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT22F100J
Številka dela APT22F100J Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1000V 23A SOT-227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2735 pcs Podatkovni list 1.APT22F100J.pdf2.APT22F100J.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija POWER MOS 8™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 18A, 10V
Odmik moči (maks.) 545W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9835pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V natančen opis N-Channel 1000V 23A (Tc) 545W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 23A (Tc)