APT22F80B
MicrosemiMicrosemi
APT22F80B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT22F80B
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 22A TO-247
Podatkovni listi: 1.APT22F80B.pdf2.APT22F80B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT22F80B
Številka dela APT22F80B Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 800V 22A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6316 pcs Podatkovni list 1.APT22F80B.pdf2.APT22F80B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 625W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena APT22F80BMI
APT22F80BMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4595pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 23A (Tc) 625W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 23A (Tc)