APT20SCD65K
MicrosemiMicrosemi
APT20SCD65K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT20SCD65K
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SILICON 650V 32A TO220
Podatkovni listi: APT20SCD65K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT20SCD65K
Številka dela APT20SCD65K Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SILICON 650V 32A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7066 pcs Podatkovni list APT20SCD65K.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 [K] Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-2
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 650V 32A Through Hole TO-220 [K]
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 400µA @ 650V Tok - Povprečni popravek (Io) 32A
Capacitance @ Vr, F 680pF @ 100mV, 1MHz