TPS79501DRBEVM
pregled izdelka
Številka dela: TPS79501DRBEVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MODULE FOR TPS79501
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79501DRBEVM
Številka dela TPS79501DRBEVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MODULE FOR TPS79501 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 4305 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V Napetost - Vhod 2.7 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del TPS79501 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Adjustable
Druga imena 296-49358
TPS79501DRBEVM-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 500mA Kanali na IC 1 - Single