TPS79501DCQRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS79501DCQRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79501DCQRG4
Številka dela TPS79501DCQRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5244 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-6 Serija -
Paket / primer SOT-223-6 PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA SOT-223-6
Trenutni - Quiescent (Iq) 385µA Trenutni - izhod 500mA