TPS79501DCQ
pregled izdelka
Številka dela: TPS79501DCQ
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
78 pcs
156 pcs
546 pcs
1014 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79501DCQ
Številka dela TPS79501DCQ Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31045 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-6 Serija -
Paket / primer SOT-223-6 PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-27102-5
TPS79501DCQ-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA SOT-223-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 385µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable