TPS79501DRBT
pregled izdelka
Številka dela: TPS79501DRBT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS79501DRBT
Številka dela TPS79501DRBT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28937 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SON (3x3) Serija -
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-27103-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA 8-SON (3x3) Trenutni - Quiescent (Iq) 385µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela TPS79501
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS79501DRBR
TPS79501DRBR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
Na zalogi: 37046 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS79501DRBTG4
TPS79501DRBTG4
Proizvajalci: N/A