TMS320C32PCMA40
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C32PCMA40
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 144-QFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C32PCMA40
Številka dela TMS320C32PCMA40 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 144-QFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6507 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 144-QFP (28x28)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-BQFP Druga imena 296-34506-5
TMS320C32PCMA40-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 2.25kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Serial Port Ura 40MHz